FAQ

Jak przebiega wycena samochodu?

Po wypełnieniu formularza wyślemy e-mail z wyceną. Jest ona szacunkowa i nie może być uznana za projekt umowy. Dokładna cena końcowa zostanie ustalona przez naszego technika skupu, po osobistej inspekcji samochodu.

Jak przebiega wykup samochodu?

Po telefonicznej wycenie nasz technik skupu przyjedzie do Ciebie do domu lub do pracy, wykona inspekcję samochodu i przedstawi cenę końcową. Jeśli się z nią zgodzisz i podpiszesz umowę kupna-sprzedaży, otrzymasz ustalone wynagrodzenie w gotówce, na miejscu. Technik odbierze samochód, a Ty nie musisz się już niczym przejmować. Więcej informacji o skupie samochodów.

Czy mogę część pieniędzy za samochód odebrać przelewem na konto?

Tak, tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wypłacenie całej kwoty w gotówce, czy chcesz otrzymać tylko część w gotówce, a pozostałą kwotę przelewem na Twoje konto bankowe.

Czy u Was mogę wymienić mój stary samochód na nowszy w ciągu jednego dnia?

Tak, nasi partnerzy finansowi posiadają w aktualnej ofercie zawsze kilka dogodnych rozwiązań. Naszym klientom udzielają interesujących zniżek oraz oferują korzystne pożyczki i ubezpieczenia. W ten sposób w ciągu jednego dnia możesz odjechać nowszym, lepszym pojazdem. Stary samochód przyjmiemy w rozliczeniu, a nowy możesz spłacać tyle czasu, ile potrzebujesz.

Czy zaoferują mi Państwo obsługę prawną?

Tak, wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas oraz niemałe środki finansowe za przygotowanie umów i inne usługi prawne.

Chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas: info@kupimytwojeauto.pl

Wyceń auto
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji